Upomínková číše s medailony
sklo čiré, kruhová, bohatě broušená základna, zvonovitá, šestiboká kupa s oválnými medailony s jemně řezanými motivy ze severních Čech (Duchcov, Bohosudov, Teplice...) a věnováním "Hanni Effenberger Aus freundschaft und Achtung von Franz Steiger", severní Čechy, kolem pol. 19. století, výška 16,5 cm, lehce poškozené hrany na základně (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Upomínková číše s medailony
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |